Alupan-logo-for-site2.png

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نمای اسپایدر این شرکت با طراحی منحصر به فرد و هوشمندانه شرکت lilli ایتالیـا از نکـات قوت آلوپن در اجرای نماهای اسپایدر در دهه اخیر می باشد که اجرای آن توسط این شرکت تحت لیسانس و نظارت lilli ایتالیا انجام می شود.

Layer 73

این سیستم تنها نمای اسپایدر در ایران می باشد که قابلیت نصب شیشه بدون نیاز به سوراخ کاری را دارا بوده ، در حالیکه در تمامی نماهای اسپایدر معمول در بازار ایران از شیشه های تکجداره سوراخ کاری شده استفاده می شود که در این صورت در محل سوراخ ها ، شیشه ها ضعیف شده و با توجه به نوع اتصال آن در محل تکیه گاه ، تنش به وجود آمده عمدتاً منجر به شکست شیشه می شود.

با توجه به نحوه اتصالات، در این سیستم قابلیت نصب شیشه تکجداره، دوجداره و یا سه جداره تا ضخامت 37 میلیمتر با ابعاد حداکثر جام شیشه مقدور می باشد. کلیه یراق آلات مصرفی نمای فوق از نوع اختصاصی و خاص lilli ایتالیا می باشد.

یراق آلات این سیستم طوری طراحی شده که قابلیت نصب آن روی انواع سازه ها مقدور بوده و رگلاژ و جابجایی در جهات مختلف جهت اجرای نمای شیشه ای با هر فرم هندسی امکان پذیر می باشد.

در این سیستم روی پروفیل و یراق آلات ، شیارهایی وجود دارد که امکان تغییر زاویه یراق از 90- درجه تا 90+ درجه جهت اجرای انواع قوس ها را مقدور می سازد.

در این سیستم با توجه به استفاده از دو قطعه کروی شکل در طرفین شیشه، تنش ناشی از ارتعاشات در محل تکیه گاه شیشه خنثی و باعث مقاوم شدن آن در برابر بارهای جانبی می شود. 

 

Layer 77

 

 

 

تماس

دفتر مرکزی: تهران، خیـابان دکتر فاطمی، خیابان باباطاهر، کوچه نادر، پلاک 7

تلفن: 24503 021

فکس: 88390543 021

کارخانه: قزوین، شهر صنعتی البرز، بلوار امیرکبیرغربی

تلفن: 32223066 028

حمایت از ما